PYS, Zeus Personel Yönetim Sistemi

zeus-pys

ZEUS PERSONEL YÖNETİM SİSTEMİ (PYS)

zeus-pys

Zeus PYS, kurumunuzun lokal ağı içinde kullanacağınız, WEB ara yüzlü en gelişmiş Personel Yönetim Sistemidir.

Ofisinize ulaşabildiğiniz her bilgisayardan puantaj hesabı yapabilir, puantaj ekranlarını kendi kullanıcınıza göre renklendirebilir, ekranınız da görmek istediğiniz çalışma türlerini görünürlüklerini anlık değiştirerek sadeleştirebilir, çoklu giriş ve farklı yetkilendirme düzeyleri tanımlayabilirsiniz. Web arayüzü ile kullanıldığı için bilgisayarlara özel bir yazılım yüklemeyi gerektirmez, bu sayede bilgisayara yük bindirmez ve hep güncel kalır, üstelik çoklu dil desteği mevcuttur.

ZEUS MOBİL

zeus-pys

ZEUS PYS, şimdi mobil uygulamasıyla (ZEUS App) daha güçlü, daha kolay!

ZEUS App, ZEUS PYS Sistemi’nin mobil uygulamasıdır ve akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde çalışan QR kod tabanlı bir çözümdür. Bu uygulama, personelin şirket içi giriş çıkış kayıtlarını oluşturmayı kolaylaştırarak, geleneksel kart kullanımına gerek duymadan kapılardan kolaylıkla geçiş sağlar. ZEUS App, günlük iş süreçlerini hızlandırırken yöneticilere daha verimli bir çalışma deneyimi sunar.

Mobil Personel Yönetim Sistemi ZEUS App, akıllı telefon ve tabletlerde çalışan QR kod tabanlı bir çözümdür. Personel, mobil uygulama üzerinden kişisel QR kodunu kullanarak kapılardan geçiş yapabilir. Bu, kart taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırarak hem personelin hem de yöneticilerin işlerini kolaylaştırır.

zeus-pys
personel-yönetim-sistemi-scan-2

ZEUS GATE

personel-yönetim-sistemi-scan-2

Giriş çıkışlarda sabit bir geçiş kontrol cihazı kullanmak istemezseniz, size ayrıca bir çözümümüz daha var; Zeus GATE! 

Zeus Gate, sabit bir geçiş kontrol cihazına yatırım yapma ihtiyacını ortadan kaldırır ve personel devam kontrolünü daha hızlı ve hesaplı hale getirir. Bu sayede işletmeler, ayrıca fiziksel bir cihaz almak için harcayacakları maliyetten tasarruf ederler.

Android bir cihaz ile lokal bir ağa bağlı kalma zorunluluğu olmadan kullanılabilir. WiFi veya taşınabilir internet sağlayıcısı ile kullanılarak, cihazın konumu işletmeye göre belirlenebilir. Bu özellik, Zeus Gate’in açık hava etkinliklerinde de kullanılabilmesini sağlar. 15 saniyede bir değişen QR kod üretebilme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde güvenliği artırır ve yetkisiz erişimleri engeller. Her geçiş için yeni bir QR kod oluşturulduğundan, kopyalanarak izinsiz kullanılma riski ortadan kalkar.

Konum doğrulama özelliği sayesinde, okutulan QR kodların hangi alanda geçerli olacağına işletme sahipleri veya yöneticilerin karar vermesine olanak tanır. Bu sayede QR kodların belirlenen konum dışında kullanılması önlenir ve güvenlik daha da sağlamlaşır.

Merak Ettikleriniz

Bir kurum veya işletme içindeki insan kaynakları yönetim süreçlerini dijital olarak yöneten ve izleyen bir yazılım çözümüdür. PYS, personel departmanının işleyişini kolaylaştırmak, verimliliği artırmak ve iş gücü yönetimini daha etkili hale getirmek için kullanılır. Aynı zamanda personel bilgilerinin güvenli bir şekilde takip edilmesini ve yönetilmesini sağlar.

Personel Bilgileri Yönetimi: PYS, tüm çalışanların temel bilgilerini (ad, soyadı, iletişim bilgileri, kimlik bilgileri vb.) merkezi bir veri tabanında saklar. Böylece saklanan personel dosyalarını kullanarak giriş-çıkışların yönetilmesi sağlanabilir. Personellerin giriş çıkışlarının otomatik olarak kaydedilmesi, manuel takiplere kıyasla insan hatası riskini azaltır. Çalışanların düzenli bir şekilde giriş-çıkış saatlerinin kaydedilmesini, işgücü yönetiminde doğruluğu ve şeffaflığı sağlar.

Personel Yönetim Sistemi, çalışanların iş yerindeki hareketlerini izlemek için yer belirleme özelliklerini kullanabilir. Bu sayede çalışanların hangi alanlarda ne kadar zaman geçirdiği takip edilebilir ve performans değerlendirmeleri veya iş süreçleri için değerli bilgiler sağlanır. Çalışanların giriş-çıkış saatleri ve lokasyon içindeki hareketlerinin günlük, haftalık ve aylık olarak raporlanması; yöneticilere ve insan kaynakları uzmanlarına çalışanların performansını değerlendirmek ve işgücü planlaması için önemli veriler sunar.

Personel Yönetim Sistemi Ne İşe Yarar?
İzin ve Devamsızlık Yönetimi: PYS, çalışanların izin kullanımı ve devamsızlık durumlarını takip eder. Bu sayede izin talepleri, onay süreçleri ve çalışanların devamsızlık nedenleri kolayca görüntülenebilir.

İşgücü Verimliliği ve Planlama: Çalışanların giriş-çıkış saatleri ve hareketleri analiz edilebilir. Bu analizler, işgücü verimliliğini artırmak ve işletme içindeki iş süreçlerini daha verimli hale getirmek için kullanılabilir. Aynı zamanda, işgücü planlamasını daha etkili bir şekilde yapmak için de veri sağlar.

Çalışan Performansının İyileştirilmesi: PYS, çalışanların performansını değerlendirmek ve geliştirmek için değerli bir araçtır. Giriş-çıkış saatleri ve hareketler üzerinden analizler yaparak, çalışanların performansını anlamak ve gerektiğinde eğitim veya rehberlik sağlamak mümkündür.

Zeus Personel Yönetim Sistemi işletmenizde geçiş güvenlik sistemini yönetebildiğiniz gelişmiş ve kullanıcı dostu bir web uygulamadır.

İşletmenizdeki geçiş noktalarının yönetimini tek bir ara yüz üzerinden sağlayabilirsiniz. Hibrit yapıda çalışabilen yapısı sayesinde kart okuyucu, parmak izi , yüz tanıma, qr okuyucu gibi donanımları tek noktadan yönetebilirsiniz.

Zeus Personel Yönetim Sistemi ile çalışanlarınızın giriş & çıkış saatlerini kayıt edebilir ve lokasyon içinde hareket ettikleri alanların günlük, haftalık ve aylık olarak raporlarını alınabilir. Geç gelenler, erken çıkanlar gibi aylık yoklama ve çalışma raporları da alınabilirsiniz.

Zeus Personel Yönetim Sistemi; Personel verimliliğinin, kişi ve saat bazında bölgesel olarak rapor alarak belirlenen alanlar dahilinde bulunan personellerin konumlarını belirleyen, değerlendiren ve acil durumlarda anında bilgiyi gerekli noktalara ileten bir otomasyon sistemidir. Sistem üzerinde personel, taşeron, stajyer, vb. gibi gruplandırmalar yapabilir, kapı, turnike ve farklı geçiş kontrol noktaları için gruplara ve kişiye özel yetkilendirme seviyeleri belirlenebilir.

Acil durumlarda (deprem, yangın, vb.) gerçek zamanlı “kim, nerede?” raporu ile tüm çalışanların güvende olup olmadığını kontrol edilebilir. Personel Yönetim Sistemi hem kurum içinde yer alan yerel ağda WEB ara yüzü ile kullanılabilen, hem de bulut tabanlı bir yapıyla her yerden yönetilip kullanılabilen gelişmiş bir yönetim sistemidir.

Zeus Personel Yönetim Sistemi (PYS) ile;

 • Kullanıcı seviyelerine göre esnek yetkilendirme.
 • Geçici yetkilendirme ile kısıtlı zaman yetkilerini desteklemektedir.
 • Raporlama ekranlarında özelleştirilmiş filtre özelliğine sahiptir.
 • Çoklu dil desteği ile yurt içi ve yurtdışı operasyonlarda ortak kullanım sağlayabilmektedir.
 • Web uygulama olması sebebiyle işletmenizdeki herhangi bir bilgisayardan platforma erişebilirsiniz.

ZEUS App insan kaynaklarının birden çok yerden katılım olan tüm süreçleri merkezi olarak yönetebilmesine olanak sağlayarak yöneticilerin verimli çalışmasını temin eder. Personel giriş-çıkışları, izin kullanımları ve devamsızlık durumları gibi veriler, merkezi bir veri tabanında saklanır ve yöneticilerin işgücü yönetimini kolaylaştırır.

Farklı lokasyonlarda veya sahada çalışanların, uygulama üzerindeki QR kodları okutularak giriş çıkış kayıtlarının toplanmasını sağlar. Şirket yetkilisi, mağaza sorumlusu, ekip liderinin, telefon veya tabletindeki uygulama yardımı ile çalışanların gerçek konum ve zaman tabanlı işlemi sağlanır.

ZEUS App, Yüksek Güvenliklidir
ZEUS App’in yüksek güvenlikli yapısı, personel geçiş ve devam kontrolü süreçlerini en üst seviyede korumak için tasarlanmıştır. Geçiş ve devam takip süreçlerinde, personele özgü benzersiz bir QR Kod üretilip verilerek, kayıt güvenliği en üst seviyeye çıkarılır. Bu QR Kod istenirse özgün bir şekilde bir defa, istenirse de her geçişe özgü benzersiz yeni kod üretilecek şekilde oluşturulabilir.

Tüm servis kullanan çalışanlarınızın servis kullanımlarını takip ederek güvenliklerini sağlayabilirsiniz. Personel servislerindeki anlık veri akışı sayesinde, günlük hareket (indi-bindi) raporu, harita üzerinden kişiye ait lokasyon bilgisini alabilirsiniz.

Servislere Sadece Personeliniz Binebilir!
Personeliniz kart okutarak servise giriş sağlar. Kartı olmayan veya ilgili servise erişim hakkı olmayan kullanıcılar servis hizmetinden yararlanamazlar.

Kişiye Özel İndi-Bindi Raporları Alabilirsiniz!

 • Nereden, saat kaçta binildi / inildi (gerçek zamanlı konum)
 • Araçta kimler var?
 • Serviste geçirilen süre ne kadar?
 • Şirket PYS sistemi ile entegre biniş/iniş noktasından kontrol
 • Kaza & doğal afet durumunda acil / hızlı müdahale imkânı
 • Anlık canlı raporlama
 • Servis Güzergâh ve Verimlilik Raporları Alabilirsiniz

Süre, yakıt, kişi sayısı, mesafe, duraklama, hız, rölantide çalışma, performans vb. onlarca detay hakkında raporlama sağlayabilirsiniz.

Zeus Personel Yönetim Sistemi ile Taşıma Giderlerinizi Düşürebilirsiniz!

Takip cihazları ve özel harita teknolojileri kullanan bu sistem ile araçların gitmesi gereken adreslere en kısa sürede nasıl gideceği belirlenebilir. Kural dışı kullanımlar raporlanabilir.

Bu detaylı veri akışı kabiliyetiyle yakıt ve zaman tasarrufu sağlayarak taşıma giderlerinizi en aza indirecek verilere sahip olursunuz.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!

Telefon
Whatsapp
E-Mail
Telefon
Whatsapp
E-Mail