QR Mobil – Kameralı Uzak Okuma Sistemi

QR Mobil - Kameralı Uzak Okuma Sistemi

İleri teknolojiye dayalı araç test sistemi, test süreçlerini otomatikleştirerek veri doğruluğunu arttırı ve işleri hızlandırır. Özellikle otomobil şirketleri için tasarlanan bu yenilikçi çözüm, sürücülerin kimlik doğrulamasını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zaman tasarrufu sağlar. Barkod teknolojisi ile veriler otomatik olarak kaydedilir ve test sonuçları hızlıca çekilebilir. Manuel kayıtlardan kurtulmak ve iş süreçlerini daha akıllı hale getirmek için bu çözüm, birçok sektör için ideal bir çözüm sunar.

İleri Teknoloji ile Test Süreçlerini Kolaylaştırın

Manuel veri kaydı dönemini geride bırakarak, süreçlerinizi otomatikleştirmeye hazır mısınız?

Üstünde barkod olan bir araçla test yapan kişiyi eşleştirin, tüm test süreçlerinizi kolaylaştırın, veri toplamayı ve toplanan verileri kaydetmeyi kolaylaştırın. Bu yenilikçi ürünümüz, başta otomobil şirketleri olmak üzere bir çok farklı sektörlere de kolayca entegre edilebilir.

qr-mobil-kameralı-uzak-okuma-sistemi

Otomobil Testlerinde Devrim Yaratın

qr-mobil-kameralı-uzak-okuma-sistemi

Araç test sistemi, öncelikle otomobil şirketleri için tasarlanmış olup test süreçlerini optimize etmek için geliştirilmiştir. Sürücüler, test kapısına yaklaştıklarında kartlarını okutarak hızlı ve güvenli bir şekilde araçla eşleşir. Barkod okuma özelliği sayesinde veriler otomatik olarak kaydedilir ve araç kapısı açılarak test başlar.

Verileri Raporlayın

QR-Mobil-Kameralı-Uzak-Okuma-Sistemi

Test tamamlandığında, veriler hızlı ve kolay bir şekilde çekilir. Hangi aracın, kim tarafından test edildiği gibi önemli bilgiler artık anında raporlanabilir hale gelir. Veri analizi yaparak süreçleri daha verimli hale getirin.

Manuel kayıtlardan kurtulun ve test süreçlerinizi daha akıllı hale getirin. Araç test sistemi ve faydaları hakkında daha fazla bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçin.

QR-Mobil-Kameralı-Uzak-Okuma-Sistemi

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!

Telefon
Whatsapp
E-Mail
Telefon
Whatsapp
E-Mail