Hazır Çözüm Paketleri

HAZIR ÇÖZÜM PAKETLERİ

İhtiyacınız olan farklı çözümleri tek bir pakette bulmak için 15 farklı opsiyon içinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Biyometrik Çözümler

biyometrik-cozumler

 

Ergosis’in hazır çözüm paketleri, biyometrik çözümler bağlamında müşterilerin özel ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veren önceden yapılandırılmış ve kolayca uygulanabilir çözümler sunar. Bu çözümler, farklı sektörlerdeki işletmelerin biyometrik güvenlik gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır ve hızlı entegrasyon sağlarlar.

biyometrik-cozumler
kartlı-okuma

Kartlı Okuma Çözümleri

kartlı-okuma

Ergosis’in Kartlı Okuma Çözümlerine yönelik hazır paketleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veren önceden yapılandırılmış çözümler sunar. Panelli Kart Okuyucu Sistem Paketi, kendinden panelli kart okuyucu, kart okuyucuları, RFID kartlar ve Zeus PYS lisansı gibi bileşenleri içerir. Aynı şekilde, Kart Okuyucu Sistem Paketi de çoklu okuyucu panelleri, hazır RFID kullanıcı kartları ve Zeus PYS lisansı gibi özellikleri sunar.

Temassız Geçiş Sistemleri

Ergosis’in Temassız Geçiş Sitemleri kapsamındaki hazır çözüm paketleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veren önceden yapılandırılmış çözümler sunar. İris Temassız Kapı Geçiş Sistemi, Otel Misafir Takip Sistemi Akıllı Bileklik, Yüz Tanıma Temassız Kapı Geçiş Sistemi ve QR Mobil Kameralı Uzak Okuma Sistemi gibi farklı biyometrik çözümleri içerir.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!

Telefon
Whatsapp
E-Mail
Telefon
Whatsapp
E-Mail