Entegrasyonlar

ENTEGRASYONLAR

Projelendirilen sistemin tasarlandığı hali ile uygulanması safhasında da Ergosis işletmeleri yalnız bırakmaz. Sistem ne kadar iyi düşünülmüş olsa da uygulaması doğru yapılmamışsa bir anlam taşımayacaktır. Projenin gerektiği kalitede, hakettiği ürün ve teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmesi; sunduğumuz tamamlayıcı hizmetlerden olup bizlere başarıyı da getirmektedir.

Üçüncü Parti Entegrasyonlar

entegrasyon

Ergosis’in ürettiği tam entegre çözümler ile sistemlerdeki hata payı minimize edilmekte ve işgücünden tasarruf sağlanmaktadır. Güvenlik sistemindeki geçiş verileri alınarak PDKS yazılımı üzerinde puantajı yapılabilmekte ve SAP, IFS vb. bordro yazılımlarına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Benzer şekilde başka bir sistem üzerinden iş akti sonlandırılan personelin tüm geçiş yetkileri otomatik olarak geri alınabilmektedir. Ergosis’in size özel entegrasyon çözümleri hakkında bilgi almak ve projenize daha fazla değer katmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

entegrasyon
yazılım-geliştirmeleri

Yazılım Geliştirmeleri

yazılım-geliştirmeleri

Ergosis Yazılım Geliştirmeye baktığımızda; farklı teknolojilerin bir araya geldiği projelerde en önemli sorun, bu sistemleri tek bir çatı altında toplayabilmek, veri paylaşımını sağlayabilmek, ilişkilendirebilmek ve raporlayabilmek gibi konulardır.

Tüm sistem entegrasyonu; zayıf akım, mekanik, elektrik, güvenlik, asansör, santral, seslendirme, network, telefon vb. sistemleri projelendiren ve uygulayan firmalar tarafından yapılması alışılagelmiş bir durum değildir. Halbuki bu sistemlerin tek bir ekranda raporlanması fikri herkes tarafından düşünülmüş ama uzun yıllar gerçekleştirilememiştir.

Merak Ettikleriniz

Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’yi yeniliklerle tanıştıran Ergosis, entegre yazılım geliştirme ve özelleştirme alanında da ilkleri başarmış, Türkiye’nin ilk akıllı binasını gerçekleştirmiş, ilk merkezi güvenlik ve puantaj sistemini tasarlayarak hizmete geçirmiştir.

Satın aldığınız yazılımın paket program olmasını ve istediğiniz değişiklikleri yapamamayı mı yoksa geliştirilebilir esneklikte olmasını mı tercih edersiniz?

Yazılım Geliştirmede Ergosis‘in sağladığı özel amaçlı yazılımlar, %100 uzman yazılım ekibi tarafından geliştirilmektedir. Tüm yazılımlarımız modüler yapıda olup müşterinin taleplerine göre şekillendirilebilmektedir. Bu nedenlerle sistem ve marka bağımsız olarak tüm zayıf akım sistemlerini aynı çatı altında yönetmeniz mümkündür.

Ergosis, geçmiş tecrübelerinin verdiği güven ve tecrübe ile size özel projelerinizde en yakın çözüm ortağınızdır.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!

Telefon
Whatsapp
E-Mail
Telefon
Whatsapp
E-Mail