Elor Holding

Elor Holding, 1949 yılından beri çeşitli sektörlerde olan yatırımları ile istikrarlı büyümekte olan bir holdingdir. Elor Holding şirketlerinde 1.200’ü aşkın çalışanı ile müşterilerine üstün kalite standartları, yüksek teknoloji ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

beybi-eldiven

İSTANBUL/TÜRKİYE

Beybi Plastik Fabrikası Sanayii A.Ş.

beybi-eldiven

Beybi Plastik 1949 yılında İstanbul Maslak’ta kuruldu. Türkiye’nin köklü ve güvenilir firmaları arasında yer almakta olan Beybi, ev işleri, iş & sanayi, medikal, medikal sarf ve kişisel koruyucu donanımlar olmak üzere beş ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir.

10.000 m2 kapalı alanı ve 700’den fazla personeli ile ülke ekonomisine hizmet eden Beybi Plastik, kendi sektöründe 1987 – TSE imalat yeterlilik 1996 – TS EN ISO 9002 kalite güvence sistemi belgelerini alan ilk Türk kuruluşudur.

www.beybi.com.tr

İSTANBUL/TÜRKİYE

Sun Plaza

İnşaatına İstanbul’un kalbi Maslak’ta başlanan ve 2005 yılında faaliyete geçen Sun Plaza 37 katlı çağdaş mimarisiyle, gerek çağın gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanmış ofis katları, gerek en son teknoloji kullanılarak inşa edilen konutları, restoranları, alışveriş merkezi, konferans ve seminer salonları, sağlık ve spor kulübü ile İstanbul’un yeni cazibe merkezi olmuştur.

www.sunplaza.com.tr

Hip-notics

ANTALYA/TÜRKİYE

Hip-Notics

Hip-notics

Hip-notics Türkiye’nin ilk Cable-Ski park özelliği taşıyan tesisidir. 2008 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde 200 dönümlük bir arazinin üstüne kurulu 3 ayrı göletten oluşan bu eşsiz tesis, su kayağına ilgi duyan ziyaretçilerine gün boyu eğlence imkânı sunmaktadır.

www.hip-notics.com

NEW YORK/USA

AMC Health

AMC Health 2002 yılında New York’ta kurulmuştur ve teknolojik altyapı kullanarak hasta ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler sunmaktadır.

www.amchealth.com

Euroschebin

Kirovograd/UKRAINE

Euroschebin

Euroschebin

Euroschebin 2007’den granit madeni işletmesi olarak faaliyet göstermektedir. Yıllık üretimi miktarı 1 milyon ton olan maden işletmesi özellikle kübik form kırmataş ürünleriyle pazarda adından söz ettirmektedir.

İSTANBUL/TÜRKİYE

Leonardo Mermer Sanayi

leonardo_Marble

1992 yılında, Ukrayna, Rusya ve Kazakistan’dan Türkiye, İtalya ve Uzak Doğu ülkelerine granit tedariki ile yola çıkan Leonardo Mermer, sektörden gelen talepler doğrultusunda Türk mermer, traverten ve kireç taşı ihracatına yönelmiştir. Türkiye’nin mermer ve kireç taşı rezervlerindeki güçlü pozisyonu ile çözüm ortaklarının ihtiyaçları Leonardo Mermer’in geleceğini mermer ihracatına taşımıştır.

www.leonardomarble.com

leonardo_Marble

İSTANBUL/TÜRKİYE

Sun Ceviz A.Ş.

Holding bünyesinde Tarım alanında faaliyet göstermektedir. Çanakkale Biga yöresinde 1.500 dönüm arazi üzerinde, mevsimine göre; Buğday, kanola, pirinç ve ceviz ekimi yapılmaktadır. Bursa İznik Göllüce yöresinde 56.200 M2 lik alanda ceviz ekilmiştir. Sakarya Karasu’da 44.000 M2 lik alanda ceviz ekilmiştir. Tokat Erbaa’da 41.000 M2 lik alanda ceviz ekilmiştir.

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!

Telefon
Whatsapp
E-Mail
Telefon
Whatsapp
E-Mail