Yenilikçi Çözümler

AKILLI KAPI YÖNETİM SİSTEMİ

Artık kapınız için anahtar taşıma ve kaybetme derdine son!

Akıllı Kapı Yönetim Sistemi, günlük yaşamınıza daha fazla konfor ve güvenlik getiriyor. Bu sistem, gelişmiş teknoloji ile kapılarınızı kolayca kontrol etmenizi sağlar ve yaşam tarzınıza uygun bir güvenlik çözümü sunar.

Sistem, biyometrik yüz tanıma cihazları kullanarak kapıları açmanızı sağlar. Böylece anahtarlarla uğraşma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Kapınıza izinsiz gelen kişiler için akıllı bir güvenlik çözümü sunar. Kendi mobil uygulamanızı kullanarak kapınızı istediğiniz zaman uzaktan yönetebilirsiniz.

BİYOMETRİK ÖDEME SİSTEMİ

Ergosis, yenilikçi ve ileri teknoloji ürünler geliştirerek Türkiye’nin adını dünya pazarlarında duyurmayı hedeflemektedir. Profesyonel, bilgili ve kendine güvenen çalışanları şirketin başarısında ve yenilikçi ürünlerin geliştirilmesinde en önemli kaynaktır. Ergosis AR-GE Merkezi, güvenlik sistemlerinde lider konumunu koruyarak, teknolojik gelişmelere ayak uyduran ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam etmektedir. 

OTEL MİSAFİR TAKİP SİSTEMİ

Misafirlerin otel giriş çıkışının ve özel noktalardaki kullanım
haklarının kontrolünü sağlamak amacıyla kullanılır.
Otel giriş işlemleri esnasında misafirin biyometrik kayıtları
alınır ve konaklama geçerlilik süresi girilerek kayıt işlemi
tamamlanır.
Tesis girişine yerleştirilen yüz tanıma sistemi sayesinde
misafirlerin kaldığı süre boyunca, daha efektif bir kontrol
sağlanır; kaçak kullanımların önüne geçilir.

QR MOBİL - KAMERALI UZAK OKUMA SİSTEMİ

Araç test sistemi, öncelikle otomobil şirketleri için tasarlanmış olup test süreçlerini optimize etmek için geliştirilmiştir. Sürücüler, test kapısına yaklaştıklarında kartlarını okutarak hızlı ve güvenli bir şekilde araçla eşleşir. Barkod okuma özelliği sayesinde veriler otomatik olarak kaydedilir ve araç kapısı açılarak test başlar. Test tamamlandığında, veriler hızlı ve kolay bir şekilde çekilir. Hangi aracın, kim tarafından test edildiği gibi önemli bilgiler artık anında raporlanabilir hale gelir.

Merak Ettikleriniz

Akıllı Kapı Yönetim Sistemi; Anahtar kullanmaya gerek kalmadan, yetkilendirdiğiniz kişilerin biyometrik yüz tanıma cihazı ile kapıyı açması için geliştirilmiş bir sistemdir.

Yetkisi olmayan ve kapınıza gelen kişilerin giriş sağlaması için mobil uygulamanızdan sizin onayınız ile kapınızı yönetmenizi sağlar.

Kapı zilinize biri bastığında, bu olayı mobil uygulamanız üzerinden anında bildirim olarak alırsınız. Gelen kişiyi görüntüleyebilir ve onunla iletişim kurabilirsiniz. Eğer gelen kişinin güvenilir olduğunu düşünüyorsanız, kapı kilidini uzaktan açabilirsiniz.

Sistemin en önemli özelliklerinden biri, giriş yetkilerini belirli bir süre için vermenizi sağlamasıdır. Bu, misafirlerinizi belirli bir süre için içeri alabilir ve ardından yetkilerini otomatik olarak kaldırabilirsiniz. Böylece güvende hissedersiniz. Bu, ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. Eğer unutkan biriyseniz veya kapınızı kapatmayı unutursanız, sistem sizi düşünür. Evden ayrıldıktan 15 saniye sonra kapı otomatik olarak kilitlenir.

Akıllı Kapı Yönetim Sistemi, harici durumlarda da anahtar kullanma seçeneği sunar. Böylece her zaman güvende olursunuz.

Akıllı Kapı Yönetim Sistemi Nasıl Çalışır?

Kapı zilinize basıldığında, mobil telefonunuzdaki uygulamadan bildirim alırsınız,

Kapınızdaki kişiyi uygulama üzerinden tek taraflı görerek bu kişi ile dilerseniz karşılıklı konuşabilir, konuşmadan aramayı sonlandırabilir veya kapı kilidini uzaktan açabilirsiniz.

Giriş yetkileri kullanıcılara belirli süre için verilebilir, süresi dolduğunda yetkisi kaldırılabilir.

Kapınızı, parmak izi okuma özelliği olan kapı kilidi ile kilitleyebilirsiniz.

Evden ayrılıp kapı kapatıldıktan 15 sn sonra kapınız otomatik olarak kilitlenir.

Sistemde harici olarak, acil durumlarda anahtarınızı da kullanabilirsiniz.

🚪 Anahtarsız Giriş: Artık anahtar taşıma veya unutma sorununa son! Biyometrik yüz tanıma cihazı ile kapınızı açabilirsiniz.

📱 Mobil Uygulama Kontrolü: Kapı zilinize basıldığında, anında mobil uygulama bildirimi alın ve kapınızı uzaktan açın.

📹 Tek Taraflı Görüntüleme: Kapınızdaki kişiyi tek taraflı görün ve dilerseniz onunla karşılıklı konuşun.

🔐 Güvenlik Yetkilendirme: Kullanıcılara belirli süreler için giriş izni verin ve yetkileri süresi dolduğunda otomatik olarak kaldırın.

🔒 Otomatik Kilit: Evden ayrıldıktan 15 saniye sonra kapınız otomatik olarak kilitlensin, daha fazla güvenlik sağlayın.

🔑 Yedek Anahtar: Acil durumlarda anahtarınızı kullanma seçeneği her zaman elinizde.

Akıllı Kapı Yönetim Sistemi, modern yaşamın ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandı ve güvenliğinizi artırmak için eksiksiz bir çözüm sunuyor.

Tüm bilgiler kontrolünüz altında! ”

Hemen Teklif Alın!

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz için hemen teklif alın!

Telefon
Whatsapp
E-Mail
Telefon
Whatsapp
E-Mail