Yüz Tanıma

İlerici ve Teknolojik

TİTAN, en gelişmiş ve olağanüstü biyometrik ürün olabilmek için Yüz Tanıma ve Parmak Damar veya Parmak İzi biyometrik yöntemlerini içermektedir.

IXM TITAN
CPU : 2.2 GHz Quad Core Qualcomm Snapdragon 820
RAM : 4GB PoP LPDDR4 @ 1886MHz
İşletim Sistemi : Android Nougat
Hafıza : 100K Parmak İzi + 100K Yüz Tanıma + 1 Milyon Log Dosyası
Boyut : 90 (G) x 270 (Y) x 90 (D)(mm)
Güç : PoE+ / 12V – 24V DC / Akü (seçenek)
Sensör : Yaklaşma Sensörü (2m)
Kamera : 21 MP Otomatik Odaklama
Flaş : Yüksek Yoğunluklu LED flash
Ekran/Arayüz : 5” IPS / Dokunmatik, Antimikrobiyal Gorilla Glass Kaplama
Bağlantı : TCP/IP - RS232, RS485, USB-Aux - Ethernet (Gigabit) - Wi-Fi (802.11 ac)
Onay ve Sertifikalar : FCC, CE, RoHS, IP67
Yüz Tanıma

TITAN’nın otomatik odaklamalı ve LED flaşlı 21.0 Megapiksel ana kamerası ile yüz tanıma için ultra HD 4K videolar çekebilmektedir. Akıllı yüz tanıma ve yüz tanıma algoritması, önden, tam önden olmayan ve kısmi profilleri 1 saniyeden daha kısa sürede canlı olarak algılanmasını sağlar. Yüz izleme ve video tabanlı tanıma özelliğini kullanarak, TITAN, otomatik demografik tahmin (yaş, ırk / etnik köken ve cinsiyet) ile yüz pozunun ve gözlüklerin (gözlükler ve güneş gözlükleri) otomatik olarak algılanabilmesini sağlar. Dış mekana monte edildiğinde, geniş görüşlü kamera açıları sayesinde video gözetimi ve görüntülü haberleşme sağlar.

Parmak Damarı

TITAN'a entegre edilmiş HITACHI parmak damarı teknolojisi, canlılık algılamasıyla daha yüksek güvenlik sağlar. Damar teknolojisi daha fazla gizlilik sağlar ve damar desenleri cildin altında olduğu için tekrar üretilemez. Parmak izi ile karşılaştırıldığında, damar tespiti cilt dokusunun ve epidural durumun kimlik doğrulamada bir etkisi olmadığı için daha yüksek doğruluk sağlar.

Parmak İzi

TITAN, iki endüstri lideri parmak izi sensörü seçeneğiyle birlikte gelir.

  • LUMIDIGM, geleneksel parmak izi sensörlerinin yaşadığı sık karşılaşılan gerçek dünya sorunlarını neredeyse tamamen ortadan kaldıran çoklu spektral görüntüleme teknolojisine sahiptir. Hızlı, doğru ve güvenilir olan Venus parmak izi sensörü, canlılık algılamanın yanı sıra, sınıfının en iyisi biyometrik kimlik doğrulaması sunar.
  • SECUGEN, çizilmelere, darbelere, titreşime ve elektrostatik şoka karşı dayanıklı, FBI Sertifikalı (FIPS201 / PIV), yüksek performanslı, bakım gerektirmeyen optik parmak izi sensörüdür.
Detaylı Bilgi

TITAN Termal Kamera Modülü

Yüz Tanıma sırasında kişinin vücut sıcaklığını taramak için entegre edilmiş Termal Kızılötesi ​​Sensör, TITAN için özel olarak tasarlanmış bir modüldür. TITAN’ın bütün özellikleriyle mükemmel uyum içinde çalışır. Kurulumu kolay ve bütün TITAN modelleri ile tam uyumuyla da mevcut TITAN ürünlerini bir üst seviyeye taşımayı başarmıştır.

Detaylı Bilgi
Teknik Özellikleri
Termal Sensör Açısı : 56˚
Termal Sensör Doğruluğu : +/- 0.5˚ C
Isı değerleri : Celsius ve Fahrenheit
Çalışma Isısı : -10˚> +60˚ C (14˚>140˚F)
Etki Değerlendirmesi : IK10
Güç : TITAN üzerinden
Darbeye Karşı Saldırı Koruması : TITAN üzerinden
Renk Seçenekleri : Siyah Bakır, Alüminyum Siyah
Boyutları : 32 x 11.5 x 3 cm (Y x G x D)
× Whatsapp Danışma Hattı • 08:00-18:00 •