Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri; Personelin hızlı şekilde tesislere ve hizmetlere erişimini sağlamak, genel güvenliğini artırmak ve verimli şekilde aktivitelerini takip etmek ve raporlamak amaçlı kullanılır.

Kartlı Geçiş Sistemi kullanım amacına göre personelin işe giriş - çıkış zamanlarının tespitine, firma içindeki yetkilendirilmiş alanlara giriş - çıkış izinlerinin tanımlanmasında, ziyaretçi takibinde, yemekhane ve/veya kantindeki hak edişlerinin ve benzer tüm personel işlemlerinin takibi için kullanılır.

İşe giriş çıkış noktalarına veya turnike alanlarına yerleştirilen kartlı geçiş sistemleri personelin kartını okutmasıyla “personel devam kontrol” (PDKS) ve/veya “geçiş kontrol” (PYS) yazılımlarına aktarılır. Bu yazılımlar aracılığı ile personelin yetkileri, işe giriş çıkış zamanları, mola zamanları, hak edişleri ve mesai ücretleri hesaplanır.


HID

Kartlı Geçiş Sistemi projelerimizde global marka HID kart okuyucuları ve kartlarını kullanmaktayız.

Detaylı Bilgi
KART BASIM HİZMETİ

Kartlı Geçiş Sistemi için kullanılan kartların teminini sağlamakta olup bu kartların baskı hizmetini vermekteyiz.

Kart Baskı Çeşitleri:

TERMAL TRANSFER BASKI

Bu baskı yöntemi basit tasarımlı ve küçük adetli işlerde çok hızlı ve pratik üretim imkânı olduğundan tercih edilir.

RE-TRANSFER BASKI

Bu baskı yöntemi de termal transfer baskı tekniğinde olduğu gibi genellikle personalizasyon işlemlerinde de kullanılmaktadır. Ancak Re-transfer baskı tekniği, gelişmiş teknolojisiyle termal transferden farklı olarak fotoğraf kalitesinde daha canlı renkler basma ve karta uçtan uca baskı imkanı sağlamaktadır. Baskı ömrü termal yazıcılara karşı çok daha uzundur.