Arceon Elektronik Sistemler ve Teknoloji &
Ergosis Güvenlik Sistemleri İş Ortaklığı:


Kamu ve özel sektörde yüksek teknolojili ve katma değerli anahtar teslim çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunan Arceon Elektronik ile 2016 yılında yapılan iş ortaklığı sözleşmesi her iki firmanın da kendi alanlarında var olan güçlerini sinerjiye dönüştürmeyi hedeflemiştir. Bu ortaklık sayesinde Ergosis – Arceon olarak gelişen teknolojileri ve entegrasyon çözümlerini müşterilerimiz için verimli, kullanılabilir ve gelişen ihtiyaçlara her zaman uyum sağlayabilir şekilde tasarlamak ve kullanıma sunmak amaçlanmıştır.

İş ortaklığımız; Havalimanları, Endüstriyel Tesisler, Cezaevi-Adalet Sarayları, Yönetim Binaları gibi güvenlik ihtiyacı ve kullanımın önemli olduğu tüm tesislerde kaliteli, işletilebilir çözümler sunmak, projeler geliştirmek, kullanıcı eğitimleri ile sistemlerin efektif işletilmesine destek vermek gibi tüm ürün ve hizmetleri içeren anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

1999 yılında faaliyete geçen Ergosis ve 2007 yılından günümüze önemli projelere imza atan Arceon olarak Ergosis çatısı altında oluşturduğumuz bu güçlü iş ortaklığı ile sektörün önde gelen sistem entegratörü ve teknoloji sağlayıcısı olmaya devam ediyoruz.

www.arceon.com.tr