HES Sorgulama Sistemi

HES Sorgulama Sistemi; Plaza, Okul, Kafe, Restoran, AVM, Hastane, Ulaşım araç durakları gibi kalabalık yerlerde çok hızlıca yapılan sistemdir. Kameralı tabletler yardımıyla ziyaretçinin daha önce HES Sorgulama Sistemi üzerinden oluşturduğu QR kod taratılarak RİSK ve AŞI durumu sorgulaması hızlı bir şekilde yapılabilir.

Sistem hem ayaklı hem ayaksız banko üstü Kiosk ile çalışır. Yazılım, Sağlık Bakanlığı HES uygulamasından anlık ve güncel kişi sorgulamasını yapar. Sorgulama yapılan kişinin ekranda RİSKLİ/RİSKSİZ durumu görüntülenir.

Sistem ayrıca aşı sorgulaması da yapabilir, eksik aşılama olup olmadığı bilgisini de sorgulayarak risk durumunu daha detaylı bir şekilde tespit edebilir.

Turnike ve Kapılar ile Entegrasyon içindedir.
Hes Sorgulama Sistemi, role çıkışları sayesinde sorgu sonrasında gelen cevaba göre geçiş sistemlerine müdahale edebilir. Kullanıcı risksiz grupta ise onaylanan geçiş doğrultusunda turnikeyi veya kapıyı açabilir.

Günlük Ziyaretçi Sayısı takip edilebilir.
Günlük sorgulanan toplam HES kodu sayısı, cihaz    ekranında gösterilir ve özellikle alışveriş merkezleri gibi işletmelerde ek bir iş yükü getirmeden, giriş yapan ziyaretçi sayısı da takip edilebilir.


Tek bir kod ile tüm sorgulamaları gerçekleştirin.
Plaza, Okul, Kafe, Restoran, AVM, Hastane, Ulaşım araç durakları gibi    kalabalık yerlerde çok hızlıca yapılabilen HES Sorgulaması sitemidir. Kameralı tabletler yardımıyla ziyaretçinin daha önce HES Sistemi    üzerinden oluşturduğu QR kod taratılarak RİSK ve AŞI durumu sorgulaması hızlı    bir şekilde yapılabilir.

Sistem hem ayaklı hem ayaksız banko üstü Kiosk ile çalışır. Yazılım, Sağlık    Bakanlığı HES uygulamasından anlık ve güncel kişi sorgulamasını yapar.    Sorgulama yapılan kişinin ekranda RİSKLİ/RİSKSİZ durumu görüntülenir.

Sistem ayrıca aşı sorgulaması da yapabilir, eksik aşılama olup olmadığı bilgisini de    sorgulayarak risk durumunu daha detaylı bir şekilde tespit edebilir.

Turnike ve Kapılar ile Entegrasyon içindedir.
Hes Sorgulama Sistemi, role çıkışları sayesinde sorgu sonrasında gelen cevaba    göre geçiş sistemlerine müdahale edebilir. Kullanıcı risksiz grupta ise onaylanan    geçiş doğrultusunda turnikeyi veya kapıyı açabilir.

Günlük Ziyaretçi Sayısı takip edilebilir.
Günlük sorgulanan toplam HES kodu sayısı, cihaz    ekranında gösterilir ve özellikle    alışveriş merkezleri gibi işletmelerde ek bir iş yükü getirmeden, giriş yapan    ziyaretçi sayısı da takip edilebilir.