Beybi Plastik Fabrikası Sanayii A.Ş. (İstanbul/TÜRKİYE)

beybilogoBeybi Plastik 1949 yılında İstanbul Maslak’da kuruldu. Türkiye’nin köklü ve güvenilir firmaları arasında yer almakta olan Beybi, ev işleri, iş&sanayi,medikal, medikal sarf ve kişisel koruyucu donanımlar olmak üzere beş ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir.
10.000 m2 kapalı alanı ve 100’den fazla uzman personeli ile ülke ekonomisine hizmet eden Beybi Plastik, kendi sektöründe 1987 - TSE imalat yeterlilik 1996 - TS EN ISO 9002 kalite güvence sistemi belgelerini alan ilk Türk kuruluşudur.

Web Adresi: www.beybi.com.tr


Sun Plaza (İstanbul/TÜRKİYE)

SunPlaza

İnşaatına İstanbul’un kalbi Maslak’ta başlanan ve 2005 yılında faaliyete geçen SunPlaza 37 katlı çağdaş mimarisiyle, gerek çağın gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanmış ofis katları, gerek en son teknoloji kullanılarak inşa edilen konutları,restaurantları, alışveriş merkezi, konferans ve seminer salonları,sağlık ve spor kulubü ile İstanbul’un yeni cazibe merkezi olmuştur.

Web Adresi: www.sunplaza.com.tr


Beybi Giz Plaza (İstanbul/TÜRKİYE)

1996 yılında inşa edilen Beybi Giz Plaza , Maslak bölgesindeki en ihtişamlı gökdelenler arasında yer almaktadır.
Beybi Giz Plaza, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile yapılan, A sınıfı 122 ofisi ile farklı iş kesimlerine hitap etmektedir.

Web Adresi: www.beybigizplaza.com


Hip-notics (Antalya/TÜRKİYE)

hip-notics startHip-notics Türkiye’nin ilk Cable-Ski park özelliği taşıyan tesisidir. 2008 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde 200 dönümlük bir arazinin üstüne kurulu 3 ayrı göletten oluşan bu eşsiz tesis,su kayağına ilgi duyan ziyaretçilerine gün boyu eğlence imkanı sunmaktadır.

Web Adresi: www.hip-notics.com


Sun Plus (İstanbul/TÜRKİYE)

SunPlusSunPlus meetings & conferences Maslak'ta Sun Plaza’nın bünyesinde bulunan ve ağırlıklı olarak toplantı ve eğitimlere ev sahipliği yapan bir mekan olarak tasarlandı.
 
Verilen hizmetler toplantı ve eğitim organizasyonlarının mekan, teknik ekipman ve catering ihtiyaçlarını A'dan Z'ye kapsamaktadır.
 

Shambala (İstanbul/TÜRKİYE)

ShambalaShambala güzellik merkezi 2011 yılında Elor Holding ailesine dahil olmuş, cilt bakımı ve vücut bakımı üzerine faaliyet göstermeye başlamıştır.
 
 
 

AMC Health (New York/USA)
amchealth
 
AMC Health 2002 yılında New York'da kurulmuştur ve teknolojik altyapı kullanarak hasta ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler sunmaktadır.
 
Web Adresi: www.amchealth.com

Euroschebin (Kirovograd/UKRAINE)

euroschebinEuroschebin 2007’den granit madeni işletmesi olarak faaliyet göstermektedir. Yıllık üretimi miktarı 1 milyon ton olan maden işletmesi özellikle kübikform kırmataş ürünleriyle pazarda adından söz ettirmektedir.
 
 
 
 
 

Bize Ulaşın

Satış ve Destek Hattı:
0 (216) 365 55 15

Elektronik Posta Adresi:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

home Posta Adresi:
Yukarı Dudullu O.S.B. 1.Cad.No:29
34775-Ümraniye/İSTANBUL