ELOR Holding

ELOR Yapı İnşaat San. ve Tic. A. Ş.

ELOR Yapı 2011  yılında Borr1 A.Ş. olarak  ELOR HOLDING A.Ş. bünyesinde  inşaat   yatırımlarını  yürütmek üzere kurulan bir iştiraktir. İlk olarak bünyesinde bulundurduğu ve ortakları olduğu arsalar üzerinde inşaat yapmak üzere işe başlamıştır. Firma ünvanımız 2015 yılında ELOR YAPI İNŞAAT SAN VE TİC.A.Ş. değişmiş olup halen bu isimle faaliyetlerine devam etmektedir.

İlk proje olarak 2011 yılında geliştirme çalışmalarına  başladığı ‘’NESTORTAKÖY PROJESİ’’ adı ile Ortaköy/Beşiktaş  lokasyonu üzerinde 7816 m2 arsa alanı üzerinde  25.000 m2  inşaat alanına sahip 6 blok 74 daireden oluşan lüks site inşaatına 2012 mayıs ayında start vermiştir. Bu proje kalitemizin göstergesi olarak 2014 yılında tamamlamış olup sitede yaşam başlamıştır.

Web Adresi : www.eloryapi.com.tr


Beybi Plastik Fabrikası Sanayii A.Ş. (İstanbul/TÜRKİYE)


Beybi Plastik 1949 yılında İstanbul Maslak’da kuruldu. Türkiye’nin köklü ve güvenilir firmaları arasında yer almakta olan Beybi, ev işleri, iş&sanayi,medikal, medikal sarf ve kişisel koruyucu donanımlar olmak üzere beş ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir.

10.000 m2 kapalı alanı ve 100’den fazla uzman personeli ile ülke ekonomisine hizmet eden Beybi Plastik, kendi sektöründe 1987 – TSE imalat yeterlilik 1996 – TS EN ISO 9002 kalite güvence sistemi belgelerini alan ilk Türk kuruluşudur.

Web Adresi: www.beybi.com.tr


Sun Plaza (İstanbul/TÜRKİYE)


İnşaatına İstanbul’un kalbi Maslak’ta başlanan ve 2005 yılında faaliyete geçen SunPlaza 37 katlı çağdaş mimarisiyle, gerek çağın gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanmış ofis katları, gerek en son teknoloji kullanılarak inşa edilen konutları,restaurantları, alışveriş merkezi, konferans ve seminer salonları,sağlık ve spor kulubü ile İstanbul’un yeni cazibe merkezi olmuştur.

Web Adresi: www.sunplaza.com.tr


Beybi Giz Plaza (İstanbul/TÜRKİYE)

1996 yılında inşa edilen Beybi Giz Plaza , Maslak bölgesindeki en ihtişamlı gökdelenler arasında yer almaktadır.

Beybi Giz Plaza, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile yapılan, A sınıfı 122 ofisi ile farklı iş kesimlerine hitap etmektedir.

Web Adresi: www.beybigizplaza.com


Hip-notics (Antalya/TÜRKİYE)


Hip-notics Türkiye’nin ilk Cable-Ski park özelliği taşıyan tesisidir. 2008 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde 200 dönümlük bir arazinin üstüne kurulu 3 ayrı göletten oluşan bu eşsiz tesis,su kayağına ilgi duyan ziyaretçilerine gün boyu eğlence imkanı sunmaktadır.

Web Adresi: www.hip-notics.com


 

AMC Health (New York/USA)

AMC Health 2002 yılında New York’da kurulmuştur ve teknolojik altyapı kullanarak hasta ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler sunmaktadır.

Web Adresi: www.amchealth.com


Euroschebin (Kirovograd/UKRAINE)


Euroschebin 2007’den granit madeni işletmesi olarak faaliyet göstermektedir. Yıllık üretimi miktarı 1 milyon ton olan maden işletmesi özellikle kübikform kırmataş ürünleriyle pazarda adından söz ettirmektedir.

Web Adresi: www.euroschebin.com


Leonardo Mermer Sanayi

Web Adresi: www.leonardomarble.com


212 Limited


Web Adresi: www.212ltd.com/


SUN CEVİZ A.Ş

– Holding bünyesinde Tarım alanında faaliyet göstermektedir.

– Çanakkale Biga yöresinde   1.500  dönüm arazi üzerinde , mevsimine göre ; Buğday,Kanola,Pirinç ve Ceviz ekimi yapılmaktadır.

–  Bursa iznik Göllüce yöresinde   56.200 M2 lik alanda  Ceviz ekilmiştir.

–  Sakarya Karasu’da   44.000 M2 lik alanda Ceviz ekilmiştir.

–  Tokat Erbaa’da   41.000 M2 lik alanda Ceviz ekilmiştir.