Entegrasyon ve Proje Uygulama

Projelendirilen sistemin tasarlandığı hali ile uygulanması safhasında da Ergosis işletmeleri yalnız bırakmaz.Sistem nekadar iyi düşünülmüş olsa da uygulaması doğru yapılmamışsa bir anlam taşımayacaktır.

Projenin gerektiği kalitede, hakettiği ürün ve teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmesi sunduğumuz tamamlayıcı ve başarıyı getiren hizmetlerden birisidir.

Ergosis'in ürettiği tam entegre çözümler ile sistemlerdeki hata payı minimize edilmekte, işgücünden tasarruf sağlanmaktadır. Örneğin yüksek katlı bir binada yapılan entegrasyon sonrasında herhangi bir katta yangın alarmı aktif hale geçtiğinde yalnızca o kattaki kullanıcılar çıkışlara sesli anons ile yönlendirilerek o kata ait çıkış kapıları boşa düşürülebilmekte, aynı zamanda ışıklı uyarı levhaları aktif hale getirilerek kullanıcı görsel olarak uyarılabilmektedir. Ya da sisteme, kullanıcıların hangi katta çalıştığına dair veriler girilmekte, binaya giriş yapan kullanıcıya otomatik olarak bir asansör çağırılabilmekte ve kullanıcı hiç bir tuşa basmadan direk katına çıkabilmektedir.

Güvenlik sistemindeki geçiş verileri alınarak PDKS yazılımı üzerinde puantajı yapılabilmekte ve SAP, IFS vb. bordro yazılımlarına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Benzer şekilde başka bir sistem üzerinden iş akti sonlandırılan personelin tüm geçiş yetkileri otomatik olarak geri alınabilmektedir.
Ergosis'in size özel entegrasyonları hakkında bilgi almak ve projenize daha fazla değer katmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.