www.ergosis.com.tr web sitesinin tüm hakları Ergosis Güvenlik Sistemleri Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Ergosis)'e aittir. Ergosis sitesi içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, doküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri Ergosis'in yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Ergosis‘in ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Yukarıda belirtilen hususlardan bir veya birkaçının ihlali durumunda Ergosis maddi ve manevi tazminat da dahil olmak üzere tüm kanuni haklarını saklı tutar. Web sitesine giriş yapmış olan kişiler bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, öneri, yorum, teklif, iş başvurusu v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

 
 
 

Bize Ulaşın

Satış ve Destek Hattı:
0 (216) 365 55 15

Elektronik Posta Adresi:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

home Posta Adresi:
Yukarı Dudullu O.S.B. 1.Cad.No:29
34775-Ümraniye/İSTANBUL